Obserwatorzy

poniedziałek, 10 lipca 2017

prawie jak Ever After

 Jakże zawiłe losy są udziałem lalek, nim trafia do jakiegoś bezpiecznego domu!  Ta aukrat trafiła do mnie w formie samego łba- bo ciało i odzienie oddałam znajomej, mysląc, że kiedyś tam, cos sie dla niej trafi...
Mimo arystoktatycznych rysów nie jest przedstawicelką Ever After Hihg, lecz bardzo uboga ich krewną z niesłychanie dalekiej prowincji- cos jakby Rarity z Ponyvill...
Ale to dama z nienagannymi manierami, ma wyczucie gustu, smaku i umie stworzyć dystans, tak, że nikt nie pomyśli, z jakiej "Koziej Wólki"pochodzi, zwłaszcza, gdy ubierze gustowne ciuchy i założy kapelusz... Nosi delikatny różany tatuaż, bo ciałko które dostała miało drobną wadę fabryczną- hm... darowanemu ciałku nie zagląda się w jakośc wykonania... Na początku bardzo sie obawiała, co tez inne lalki powiedzą, ale ostatecznie uznała, że to może być ciekawy akcent.
 Wspominała coś bardzo grzecznie i w sposób niebywale zawoalowany, że marzy o biżuterii. Cóż damie sie nie odmawia, czyli pewnie wkrótce się doczeka na jakieś eleganckie kolczyki  a może nawet i coś więcej. Z urokiem wykwintej damy podziekowała mi i powiedziała, że cierpliwie poczeka na klejnoty. Tym czasm Was serdecznie pozdrawia i ma nadzieję, że spędzacie równie miłe popołudnia.

10 komentarzy:

 1. Panna absolutnie nie wygląda na ubogą krewną z prowincji.Ma śliczną buźkę,dałabym sobie rękę uciąć,że to EAH. Gustownie ubrana przyciąga wzrok niczym magnes.
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czasem sie własnie zdarzaja tak porządnie zrobione lalki, że faktycznie cięzko je od tych "z metka" odróżnić

   Usuń
 2. No właśnie, wygląda bardzo arystokratycznie. A o jakiej biżuterii marzy? Może zakład jubilerski Szarej Sowy coś mógłby zaoferować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dama marzy o rózowych kolczykach... z kryształkami, zazwyczj coś takiego udaje mi się upolować u Chińczyka, ale myślę, że w Zakładzie Jubilerskim Szarej Sowy byłyby piekniejsze =)

   Usuń
 3. Tym tatuażem elegancka dama wyznacza nowe trendy :) Sympatyczna bardzo panienka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =) starałam jej się nie oblepiać alunkami bez potrzeby- 1 wystarczy

   Usuń
 4. Czy ta głowa to z "tych głów" co są i w Dziwaczkowie ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie... ta akurat była kupowana w Tarnowie

   Usuń
 5. Dla mnie to arystokratka z górnej półki! Żadną prowincją nawet nie trąci! Jest piękna i dystyngowana!

  OdpowiedzUsuń