Obserwatorzy

wtorek, 18 grudnia 2012

gdy ma się "-naście" lat

Na wstępie dziękuję serdecznie za sugestie dotyczące szopki. Bardzo mi one pomogły!!! 
Bez wątpienia rozstrzygnęła się sprawa Józefa- jego funkcję będzie pełnił młody przystojny Ken z brodą. Kwestia Marii pozostaje nadal otwarta, aczkolwiek pole zawężało się do lal skromnie umalowanych.


A teraz dzisiejszy wpis...
W czasach, gdy byłam nastolatką modna była taka piosenka:
"My jesteśmy nastolatki
uwielbiamy polne kwiatki
i chodzimy późno spać,
bo już mamy "-naście" lat...

Oczywiście wpis związany jest z nastolatkami buszującymi bezkarnie po moich chomiczościach. Jedną z nich  już znacie (Teen Talk Barbie), a dołączyła właśnie druga.

 Teoretycznie skoro mam jedną Teen Talk, druga nie powinna mnie kusić, a jednak nie potrafiłam oprzeć się jej urokowi
 laleczka ma świetny strój i wyjątkowo ciekawe buciki
 podoba mi się też jej ogromnista torebka


 Przeglądając zdjęcia Teen Talk zauważyłam, że Mattel poszedł po bandzie na całość... i wydał te lalki w zaskakujących strojach: jeden typ lalki, w różnych pudełkach nosił różne stroje. 
Jedno trzeba przyznać: takiej zaskakująco żywej kolorystyki obecnie Mattel nie wypuszcza w świat. A szkoda- bo wszystkie Teen Talk są radosne i kolorowe niczym wiosna. Obie dziewuszki bardzo mi się podobają. Może kiedyś jeszcze jakaś do mnie trafi =)

Dziękuję sympatycznej Pani Gabrysi, od której otrzymałam tak śliczną lalkę! Bardzo się z niej cieszę- zwłaszcza teraz, gdy za oknem zima.

licznik 10022

4 komentarze:

 1. Strój jest bardzo twarzowy i wreszcie bez różu. W sam raz dla nastolatki. Laleczki są urocze więc nie dziwię się, że chciałaś mieć bliźniaczki, a nawet trojaczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Im dłużej na nią patrzę tym bardziej przekonuję się, że jeśli kiedyś trafi mi się Basia z taką twarzą, to ją zachowam, choćby po to, żeby cieszyć się młodszą wersją superstara. Będę celować w brunetkę, taką jak Twoja, bo dzięki temu kolorowi włosów buziak nabiera wyrazistości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć
  śliczna panna , ubranko mi się podoba takie kolorowe .
  zegar jest świetny pozdrawiam ;-))0

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna panna. Ma naprawdę świetną torebkę. :)

  OdpowiedzUsuń