Obserwatorzy

poniedziałek, 18 lutego 2013

Kira za Kirę - wymiana z Kate

 Ciało murzyńskie dla Slash Christie nadal poszukiwane.Okazało się, że poczta zagubiła ciało wysłane przez Starego Zgreda. Jeśli ktoś ma jakieś niepotrzebne murzyńskie ciało - odcień taki ciemny, żeby pasował do plażowiczki - proszę o kontakt - chętnie odkupie lub zamienię na jakąś lalkę.Z racji tego, że w moim komputerze doba miewa od 28 do 36 godzin a posty publikowane w inny dzień i tak komputer łączy, jako publikowane tego samego dnia, nie ma  sensu odwlekać sprawy. Pora w błysku flesza postawić Hawaian Fun Kirę od Kate.

Zainteresowani i lepiej poinformowani wiedzą, że z Kate urządziłyśmy mały handelek wymienny- dzięki temu obie zyskałyśmy lalki, na których nam zależy. Kira Hawaian Fun od Kate jest przepiękna- ma wielkie oczyska i świetny makijaż- to lalka, która mi się ogromnie podoba! Dziękuję Kate!
Na wiano dostała przepiękną suknię od Kate.
Wraz z kumpelkami Azjatkami prezentuje się tak:
Ilość nie jest imponująca- ale za to są dokładnie takie, na jakich mi zależało- poszukuje jeszcze Rockerki... pewnie kiedyś do mnie zawita =)

a to już moje absolutnie wszystkie Azjatki...Kiry maja bardzo ciekawy felerek- w miarę upływu lat zmywają/ ścierają i rozmazują im się brwi - to zabarwia gumę na czole na ciemny kolor.

licznik 15800


8 komentarzy:

 1. Już sama nie wiem kto się bardziej cieszy ze swojej nowej Kiry - ja czy Ty :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matematycznie rzecz ujmując to radość mnożymy przez dwa- lub dzielimy na dwie =)zależy jak kto woli. Sądzę, że nasze odczucia są na takim samym poziomie, to przyjemność z realizacji marzenia.

   Usuń
 2. Radość zdecydowanie się mnoży, dzieli się tylko smutki. To żelazna zasada matematyki. Ważne, że sprawiło to Wam wiele frajdy. A laleczki są bardzo sympatyczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O właśnie!! bardzo trafne stwierdzenie!

   Usuń
 3. Bardzo ładna ekipa ;) Życzę upolowania brakującej lalki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =) kiedyś trafi- spokojnie- poczekam

   Usuń
 4. fantastyczna gromadka ;-)))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń