Obserwatorzy

środa, 7 sierpnia 2013

Urzędowe sprawy

Od dawna trwają przygotowania do zmian w życiu tej oto pięknej panienki.Wkrótce po jej pojawianiu się u mnie w domu zapadła decyzja o zmianie imienia. Napisałam zatem do osoby, która (jeśli się zgodzi) mogłaby dać imię mojej lalce. Lunarh się zgodziła i takim oto sposobem, ma teraz swojego awatara w moich chomiczościach. Dla odróżnienia i w celu uniknięcia pomyłek, lalka przybrała imię C.Lunarh (silunarh)
Wczoraj lekko zdenerwowana i elegancko ubrana C. Lunarh udała się do urzędu, celem dokonania zmiany tożsamości. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na wydanie dowodu tożsamości urząd ma tydzień. Dziś czeka ją kolejna wyprawa do urzędu- tym razem zapadnie ostateczna decyzja o przyznaniu jej opieki nad małą Ive i Straśnym Panem Lwem.
C.Lunarh zastanawiała się, co by tu ubrać. Wybrała sukienkę w stylu vintage, dodała do niej spodnie dzwony i fioletowe akcenty.

W teczce zgromadziła całą dokumentację adopcyjną. Przed wyjściem jeszcze uściskała swoich podopiecznych.

Ania dziękuję, że użyczyłaś mojej lalce swojego pseudonimu!


*Pewnie wszyscy zauważyli pierścionek zaręczynowy na jej palcu...
*Narzeczony jest aktualnie na sympozjum naukowym, jednak wkrótce wróci.SpiG998 poszukuje lalek z serii Rockers jeśli ktoś ma niepotrzebne lub na zbyciu...

licznik: 32116

10 komentarzy:

 1. :D HA! Płońcie z zazdrości! Nie dość, że mam pięknego lalkowego awatara, to mieszka z Panem Straśnym Lwem (moim idolem) i Ive :D Yeah!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :( a moim imieniem też nazwiesz jakiegos lalka ???
   :P:P lalki śliczne i zazdroszcze Ci Lunarh

   Usuń
  2. Gosia ma całe hangary (klimatyzowane) lalek, więc z pewnością znajdzie się ktoś o Twojej aparycji, kogo Gosia będzie mogła ochrzcić właśnie Twoim imieniem ;>

   Usuń
  3. Jest mi niezmiernie miło, że użyczyłaś tej lalce swojego pięknego pseudonimu - dziękuję Ci bardzo!

   Usuń
 2. C.Lunarh życzę powodzenia w tak ważnych sprawach urzędowych. Miłe panie urzędniczki z pewnością stwierdzą, że jest wymarzoną mamą dla Ive i opiekunką dla Straśnego Pana Lwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! C.Lunarh też Ci dziękuje za dobre życzenia

   Usuń
 3. Śliczna. Bardzo ładnie wygląda w tym stroju. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dużo czasu jej zajęło zanim coś takiego sobie wyszukała- no wiesz- urząd to urząd- powinna tam jakoś godziwie wyglądać

   Usuń
 4. Gosiu cudna z niej lalkowa urzedniczka ....strój świetny ...stylowy i elegancki

  OdpowiedzUsuń