Obserwatorzy

sobota, 27 kwietnia 2013

"wymyśliłem Cię, nocą przy blasku świec"

Dzisiejszy wpis powstał tylko i wyłącznie dzięki ogromnej życzliwości  Lunarh. To ona wyszukała dla Kena Randkowicza najodpowiedniejszą dziewczynę. Wiadomo - Lunarh to Detektyw Lalkowego Świata i żadne wyzwanie lalkowe nie jest jej straszne! Zatem Lunarh przyjęła zlecenie z biura matrymonialnego, którego pracownicy doznawali niezmiernej frustracji, a w konsekwencji wypalenia zawodowego, ponieważ Ken Randkowicz, a i owszem, na randki chadzał - i to jeszcze jak, ale o ślubie ani myślał!
Zatem Lunarh postanowiła definitywne ukrócić randkowiczowskie zapędy Kena i znalazła dla niego taką dziewczynę, która  zdobędzie jego serce przebojem. Oto ona:


To cytat z listu Kena do Barbie
"Kobieto moich marzeń!
Nigdy dotąd Cię nie spotkałem, a jednak podświadomie czułem, że czekałam właśnie na Ciebie. To Ty odwiedzałaś mnie w snach. Zawsze sobie wyobrażałem, że będziesz miała cudowne, fiołkowe oczy i delikatny uśmiech. Wiedziałem, że będziesz miała piękne ręce, z gracją zgięte w łokciach,


wąziutką talię osy, zgrabny malutki tyłeczek i dłuuuuuuuuuuuuuugie nogi, a stąpać będziesz lekko na paluszkach.


Ten gest, gdy poprawiasz fryzurę przyprawia mnie o zawrót głowy. Niesforne kosmyki włosów ciągle lądują na Twojej twarzy, a Ty odgarniasz je z taką gracją."

Reszta listu jest bardzo osobista, więc jej nie opublikuję =)

licznik 22515

8 komentarzy:

 1. Hello from Spain: I agree with you. Very nice pictures. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze że masz takiego detektywa ;-) Piękna lalka w cudownej, choć jak dla mnie nie do końca zrozumiałej kreacji.

  ....pomimo instrukcji obsługi ja nadal nie potrafię ogarnąć tej szalonej falbany ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Detektyw Lunarh - to maestro sztuki detektywistycznej!

   Mnie ta jej kreacja działa na nerwy i to skutecznie do tego stopnia, że lalka jedynie na wielkie wyjście ją zakłada, przez pozostały czas nosi zupełnie inną sukienkę. Ta falbana w absolutnie żaden sposób nie będzie leżeć na lalce tak, jak na fotkach promo!

   Usuń
 3. Idealny kolor sukienki do oczu panienki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =) tak- ale jej zakładanie doprowadza człowieka do szewskiej pasji! =)

   Usuń
 4. I żyli długo i szczęśliwie. Tylko niech go krótko trzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =) no jeszcze Ken jej nie widział w realu- na razie poznał tylko jej siostrę =) Myślę, że po wszystkich perypetiach będzie im dobrze. Będą żyli długo, szczęśliwie i będzie im zielono =)

   Usuń