Obserwatorzy

wtorek, 15 stycznia 2013

Afryka dzika dawno odkryta

 dzikość Afryki jest bardzo umowna i zasadniczo sztucznie podtrzymywana przez białego człowieka. Jednak ten kontynent ma coś, co je lubię: CIEPŁO!!!
 W zimowe dni w zasadzie najchętniej siedziałabym w domu na zapiecku, gdybym miała zapiecek =)
Laleczka od Pani Marzenki kojarzy mi się z Afryką i ciepłem. Pewnie to któraś z Kalifornijek lub plażowiczek, jednak dla mnie ona na zawsze pozostanie Spirith of Africa.


Ciekawostka jest fakt, że lalka jest zupełnie niespodziewanym gratisem do allegrowych zakupów i muszę przyznać, że to ona jako pierwsza przyciągnęła mój wzrok po otwarciu paczki. Niezmiernie podoba mi się jej piękna twarz, skromny makijaż, ciekawa biżuteria i skrócone włoski. Lubie tez jej duże stopy, tak inne od typowo baśkowych! Zachwycam się nią od dawna! Dokonałam na niej subtelnego ooak'u: Eliza użyczyła jej sukni w cętki. Teraz laleczka ma dzikość w duszy, na głowie i na ciele =)  

Pani Marzenko dziękuję za piękne lalki- wkrótce zostaną zaprezentowane kolejne z nich. Dziękuję też za ciekawe linki na temat moldów lalek AA. Wraz z piękną Afrykanką pozdrawiamy Panią Marzenkę =))))


licznik 12376

10 komentarzy:

 1. Lubię czekoladki! I fryzura mi się podoba i sukienka. Takie trochę rozczochrane afro bardzo pasuje do cudnej dzikuski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo, to Ci się trafiło! Pani Marzenka wie, co dobre. Piękna dziewczyna, zostawiłabym jej tą sukieneczkę, bo nikomu innemu nie będzie w niej tak dobrze, jak jej.

   Usuń
  2. =) zgadzam się z Tobą - ta sukienka zostanie jej własnością

   Usuń
  3. =) Masz rację Szara Sowo- tez mi się jej fryzura podoba

   Usuń
 2. śliczna! A że uwielbiam murzynki, to bym ci ją podkradł!!! Super w tych włosach! Ja bym je nieco rozczesał i nadał kształt afro :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się podoba taka, jaka jest- nic w niej nie będę zmieniać

   Usuń
 3. Cześć Gosiu
  śliczna murzynka , świetnie wygląda w tej sukience ....pasuje jej taki styl
  pozdrawiam ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eliza uznała, że tej pięknej Afrykance będzie w niej świetnie

   Usuń
 4. Przepiękna. Zastanawiam się czy to nie będzie Christie z Cali Girl. :) Bardzo lubię laleczki AA. Mają cudne buźki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ją o Kalifornijski rodowód podejrzewam =)

   Usuń