Obserwatorzy

wtorek, 8 kwietnia 2014

Nieco bardziej hiszpańska

Barbie hiszpanka od dawna gości w moim domu dzięki życzliwości Lunarh.

Lalka już sporo w swoim życiu przeszła, przy czym po drodze utraciła oryginalne ubranie, obuwie, biżuterię i owłosienie. Nic nie zostało z jej dawnej świetności. Zapewne najmilej wspomina pobyt u Lunarh, która trupka przygarnęła, wypielęgnowała i posłała dalej w świat.
U mnie lalka zyskała nowe włosy. Zdecydowałam się na blond, bo jakoś tak mi ładniej w nich wyglądała w czasie przymiarek.
 Ostatnio dopadła mnie wena twórcza. Powiem Wam, że napad weny twórczej jest gorszy od napadu na bank! Dręczyła mnie myśl, że lalka powinna trochę bardziej przypominać kraj, z którego pochodzi. A ja dręczyłam Manhamanę, jak uszyć suknię flamenco. Ostatecznie wyszło to, co widać =)

licznik 54200

9 komentarzy:

 1. Suknia bardzo dobrze Ci wyszła :) , wygląda jak hiszpański oryginał :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna sukienka. :) Laleczka bardzo ładnie w niej wygląda. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kreacja. Jako blondynka w Hiszpanii zrobiłaby furorę.

  OdpowiedzUsuń
 4. :O Wszytsko pasuje idealnie!! Aż mnie ogarnęła zazdrość... <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukieneczka jest ślicznie uszyta i pięknie w niej prezentuje się blond-Hiszpanka! Całość nad wyraz udana! Przedni pomysł! Ślę pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tancerka flamenco wygląda bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jak dobrze, że tyle osób się nią zaopiekowało... pewnie jedyne, co zostało takiej modelce to przysłowiowa hiszpańska duma... pomimo przeżyć - radosna na tle turkusowego kartonu niczym odległego nieba... a że kocham groszki, to już insza inszość...

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawno mnie u Ciebie nie było, wchodzę, a tu taka ślicznotka! Suknia jest piękna i w 100% w stylu flamenco, kawał dobrej roboty ;-)

  OdpowiedzUsuń