Obserwatorzy

piątek, 14 grudnia 2012

Numerologia w lalkowym świecie

Ulegając czarowi daty i wierząc w jej magiczna moc, o godzinie 12.12 oczywiście- 12.12.2012 r. dwoje zakochanych zawarło małżeństwo  To był cichy ślub w adwencie.

Nie było hucznego wesela- za to państwo młodzi tuż po ślubie wyjechali w podróż i zatrzymali się u mnie w gościnie. Postanowili zostać tu na dłużej.
Panna Młoda olśniewa klimatyczną suknią w stylu vintage, a Pan Młody prezentuje się we fraku.

Przepiekanej parze towarzyszą dzieci.
panieneczka jest tak rozbrykana, że zgubiła gdzieś różowe pantofelki


Po ślubie Młoda Para pozowała do pamiątkowych fotografii. Oczywiście zatańczyli pięknie walca. Diana,  Panna Młoda lekka niczym piórko prezentowała przepiękne buciki, które otrzymała w prezencie od Lunarh,a Pan Młody zadziwiał wszystkich elegancką koszulą, a nie jej nędzną atrapą.Młodej Parze życzę sto lat!

*
a teraz parę istotnych informacji: te urocze laleczki pochodzą z Wrocławia od niezwykle sympatycznej pani Małgosi. Znalazłam je w ogłoszeniu lokalnym na "Tablicy". Jednak Pani Małgosia okazała się osoba wyjątkowo życzliwą i zgodziła się wysłać lalki do innego województwa. (Stąd informacja we wpisie o wyjeździe w podróż poślubną). Ciesze się z lalek bardzo- są piękne! Panna Młoda przypomina mi lalkę  która w dzieciństwie miała moja druga siostra. była mile zaskoczona, przyglądając się mojej lalce.

Stroje uszyte są niezwykle starannie! Wszystko leży idealnie! Można się rozpływać w zachwytach przez długie godziny. upływ lat i użytkowanie spowodowały drobne mankamenty u lalek (Panna Młoda nie ma lewej dłoni, a Pan Młody utracił palce w prawej dłoni)- na szczęście udało mi się to zamaskować na fotkach.licznik 9630

18 komentarzy:

 1. Jeeeej, jaka śliczna sesja a młoda para jeszcze piękniejsza. Oj, to jest zupełnie coś innego, niż niekiedy już nudnawe Barbie. Odrysuj mi stopę tej dziewuszki, albo wymierz jakoś centymetrem. Mam jakieś takie płaskie buciki, a nuż by pasowały?..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłam nieco kolejność wpisów, bo okazało się, że Ty, Aida i ja mamy dokładnie takie same lalki =)(Kissing i Western). Buciki od Ciebie są idealne na małe stopki Panny Młodej. Dziękuję w jej imieniu.

   Usuń
 2. wooow gRatuluję Pieknej Diany!!! Widziałem ogłoszenie... kompletny zestaw! Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla nowożeńców. Swoją drogą tak ubranego pana - koszula, frak, ze świecą szukać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Państwo Młodzi dziękują za życzenia, droga Szara Sowo. Fakt, że Pan Młody jest najelegantszy w mojej lalkowej ferajnie =)

   Usuń
 4. To się pobrała dwójka "jednorękich bandytów"? Szkoda, że łapki państwa młodych coś pożarło, no ale w tak uroczystym dniu jak ten, nie ma sensu zwracać uwagi na smutne szczegóły i trzeba się cieszyć, że połączyli się na ślubnym kobiercu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Gosiu
  na początek to życzę Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;-)))

  świetny pomysł na zawarcie ślubu .
  Młoda Para wygląda cudnie , widać że są zakochani w sobie .
  pozdrawiam ;-))
  acha dzieciaczki też są słodkie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze szczęściu trzeba przynajmniej troszkę dopomagać =)

   Usuń
 6. O ja tez widziałam to ogłoszenie ;)
  Ech do Diany mam wieki sentyment - pierwsza barbiowta lalka jaką mogłm się bawić w dzieciństwie.
  A sukieneczkę od małej dziewczynki noszą moje Pamelki. Długo nie wiedziałam co to za ciuszek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. =)Diana jest bardzo ładna- może nie ma w niej ekskluzywności Mattelowskich Barbich- ale ma urok swojskiej dziewczyny =)

   Usuń
 7. Brak dłoni i palców nie świadczy o prawie do szczęścia, c widać na powyższych fotkach. Bardzo mi się ta para podoba bo moi rodzice w dniu ślubu wyglądali podobnie (mama zwłaszcza z fryzury, choć jest brunetką).
  Zastanawia mnie ile ty już masz tych lalek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że udało się przywołać tak miłe wspomnienia!

   Nie wiem ile mam lalek- też się nad tym zastanawiam =)może policzę je w święta?

   Usuń
 8. Hello from Spain: I like weddings. Long live the bride and groom! and certainly all enjoyed a Merry Christmas! Keep in touch

  OdpowiedzUsuń