Obserwatorzy

sobota, 26 lipca 2014

Multiżonaty Talik a właściwie Kenik w miltiroomie

Większość reklam, które oglądam zwyczajnie mnie nudzi, a nawet zmusza do przełączenia telewizji na inny kanał, jednak są czasem takie, które mnie ciekawią i zapamiętuję na dłużej, choć oczywiście przeważnie zapominam jaka marka jest reklamowana i traktuję reklamę jako sztukę samą w sobie.
Tak się składa, że ostatnio, dzięki Pani Paulince przybył do mnie Ken odziany w piżamy. Pomyślałam, że przypomina bohatera jednej z reklam, multikrotnie żonatego Talika, który każdej z 6 żon kupuje telewizor tylko po to, żeby sam mógł spokojnie oglądać mecze i posypywać sobie głowę "czipsami". =)
Zaglądnijmy więc do alkowy szejka Kenika

Z Barbie z Piżamkowego Party przeważnie spędza noce na długich rozmowach- traktuje ją raczej jak zaufanego przyjaciela i powierza jej wszelkie sekrety. Ona oczywiście wszelkie rozmowy zachowuje dla siebie i nigdy nie zdradza sekretów szejka. Jednak daje się łatwo zauważyć, że po nocy spędzonej o Piżamkowej Barbie Kenik czuje się wyjątkowo wypoczęty i zrelaksowany. Pytania pozostałych żon, o to, co Piżamkowa z nim w nocy robi,  zbywa tajemniczym uśmiechem.
Slumber Party Barbie


Z kolei Piżamowa Teresa, która utraciła oryginalny strój i trafiła do Kenika zupełnie goła, bo jacyś młodociani bandyci, biorąc ją w jasyr odarli ją ze stroju i godności. Otrzymała od szejka  strój podkreślający jej delikatną urodę. Teresa jest cicha i wrażliwa. Kenik zafundował jej studia z dziedziny historii sztuki. Okazało się to idealną terapią- obecnie Teresa jest kopalnią wiedzy o arcydziełach sztuki światowej na przestrzeni wieków i potrafi mu doradzić zakup dzieł sztuki, które będę doskonałą inwestycją.
Slumber Party Teresa

Do kolejnej żony chadza wtedy, gdy zwyczajnie chce się wyspać. Z lubością przytula się do jej miękkiego, szamaciankowego ciała, odzianego w ciepłą koszulkę i natychmiast zasypia.
Bed Ttime Barbie


Dream Golwe mimo, że już pełnoletnia jakoś zawsze kojarzy mu się z szaloną nastolatką i jest traktowana bardziej jak córka niż żona.
Dream Golowe Barbie


I wisienka na trocie, faworyta szejka:
Dream Time Barbie

Wielokrotnie podpytywana przez żony szejka, czy nadal sypia z misiem, uporczywie twierdzi, że szejk Kenik jest jej jedynym "misiem" i z innymi misiami nie sypia.


w ramach podsumowania, warto tylko zacytować, choć nie aż tak dosłownie z reklamy:
"jeśli masz przynajmniej jedną żonę, to potrzebujesz miltiroomu" 
 chociaż dalibóg, nie wiem po co?! =)*jasne, że mam więcej szamcianek i ogólnie piżamkowych, ale te zachowały się w najlepszym stanie technicznym i są reprezentantkami piżamkowej części moich chomiczości. Pozostałe to powtórki, które często wymagają sporo pracy, żeby zalśnić swoim blaskiem.

*mam ogromny sentyment do lalek w piżamach- dziwne, bo sama sypiam bardzo mało... zazwyczaj wystarcza mi 4 godziny na dobę, a obecnie sypiam po jednej!
 niezmiernie rzadko udaje mi się powstrzymać przed zakupem kolejnej piżamowej, zwłaszcza szamacianki, zwłaszcza takiej w dobrym stanie. Uwielbiam ich zamglone znikające oczy i te ciałka takie dziewczęce, zdecydowanie mniej atrakcyjne niż te prawdziwe barbiowe, odlane z masy plastycznej
licznik 60101

14 komentarzy:

 1. Cudny zbiorek piżamkwości. Szejk Kenik ma dobry gust i widzę, że obywa się bez telewizora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat były tylko te wersje de lux, ale jeszcze kilka w pudełku siedzi i wymaga obszycia. Niestety, te szmacianki bez piżamek wyglądają żałośnie i się z tego powodu nigdy publicznie nie pokazują.
   Szejk chyba nie ma czasu na telewizję =)

   Usuń
 2. Kenik wygląda na bardzo szczęśliwego i co by z żonami w nocy nie robił, daje mu to doskonały nastrój i pewnie nic by nie zmienił. (No chyba, że ma chrapkę na nową żonę...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie mam jeszcze 2 piżamowe Stefki, ale muszę je dopasować do ich partnera (nigdy nie wiem, jak mu jest, to go nazywam Stefkiem)
   Myślę, że Kenikowi tyle żon wystarczy =) powinien mieć chociaż 2 noce wolne na jakieś przyjemności =)

   Usuń
 3. No to chłop ma się nad czym zastanawiać każdego wieczora ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie chyba kieruje się własnymi potrzebami z uwzględnieniem sprawiedliwego podziału =)

   Usuń
 4. No proszę to dopiero chłopak ma wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No no szczęśliwiec;) Tyle żonek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle żonek to swoją drogą, ale Ty śpisz jedną godzinę na dobę???? Też tak bym chciała, miałabym mnóstwo czasu na wszystko! Jak mam poniżej 8 godzin to czuję się jak zombie…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że mi wystarczą 4 godziny snu, ale aktualnie z pewnych względów udaje mi się przespać zaledwie 1

   Usuń
 7. barbie przytulanki? nie wiedziałam o istnieniu takowych, śmieszne!

  OdpowiedzUsuń