Obserwatorzy

niedziela, 8 marca 2015

Niespodzianka dla Patrycji na Dzień Kobiet

 Patryk i Patrycja ubrani w swobodniejsze stroje (uszyte przez bardzo utalentowane dziewczyny Magdę i Agnieszkę) postanowili wybrać się na plac zabaw. W zasadzie, to Patryk zaprosił tam Patrycję z okazji Dnia Kobiet. (Z racji tego, że jest biedny jak mysz kościelna, i groszem nie śmierdzi, musiał użyć jedynego atutu jaki ma, czyli wyobraźni doprawionej miłością i szacunkiem do Patrycji. Wymyślił zatem, że pójdą na plac zabaw i takowy plac na jego prośbę został zaimprowizowany. Z wrodzonym sobie wdziękiem zadbał o bezpieczeństwo ukochanej.) Czasem drobiazg, a bardziej cieszy niż największe skarby świata. Parę słów o strojach: serdecznie dziękuję Agnieszce z prześliczną tunikę! Dodam tylko, że lalki żyją własnym życiem, utwory literackie żyją własnym życiem i ubranka lalkowe też żyją własnym życiem, bo choć autorka zaprojektowała ubranko dla Fashonistas, na moja Patrycję pasuje idealnie!!!! Agnieszka dorzuciła do pakietu prześlicznych ubrań również gratisowy podkoszulek. Wstępnie miał go nosić Mik, ale Patryk mu go zajumał ...
Serdecznie dziękuję również Manhamanie za świetną koszulę i spodnie dla Patryka! Są wspaniałe! Chłopak może z Patrycją śmigać po placu zabaw swobodnie!


licznik: 75743

10 komentarzy:

 1. Pomysłowy ten Patryk! Zafundował Patrycji super "prezent"! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. właśnie, czasem odrobina pomysłowości daje rewelacyjne efekty

   Usuń
 3. Świetny pomysł z aranżacją placu zabaw - jakie to proste, a jakie genialne!:) Bardzo sympatyczna para i ubrana adekwatnie do okazji, brawa dla krawcowych!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, zdecydowane brawa dla krawcowych!!!!

   Usuń
 4. Bardzo się cieszę, że ciuszki przypadły Ci do gustu. A plac zabaw pomysłowy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem Ci ogromnie wdzięczna! Chłopak jest bardzo zadowolony!

   Usuń
 5. Ale przeurocza z nich parka. Najśliczniejsza lalka chłopiec jaką widziałam. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jego wygląd to zasługa Madzi. Ja tylko miałam wstępny pomysł na przełożenie małego teayanga na obitsu 27

   Usuń