Obserwatorzy

poniedziałek, 25 lipca 2016

Urosłam kolejną blejtkę


Zrobiło się "paskudnie".

 Bo jest ich już dwie. Być może to jeszcze nie koniec. A teraz troszke o nowej:
Ruda przyszła ucieleśniona, ale jej mikre ciałko tak średnio mi się podoba. Znalazłam dla niej większe, które wyrównuje proporcje. Kolorem pasuje. Ma ładny biuścik i delikatne rączki. Co prawda artykulacja jest niezwykle uboga i nogi mają zaawansowaną anoreksję, ale da się jakoś zaakceptować, bo są dłuuugie i mają własne buty.
postanowiłam nieco pokombinować - udało mi się pogrubić jej uda i z pomocą skrpet powiekszyć stopylicznik 106402

11 komentarzy:

 1. Ruda bardziej mi się podoba niż blondynka. Tych mini ciałek też nie lubię, dlatego jak dotąd nie zaadoptowałam żadnej paskudy. Twoje przesadzanie na inne ciała zwykle przynosi świetne efekty :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blondyna była darmowym bezcielesnym łebem- to wzięłam- jak dawali- ale fakt- faktem ma bamalna oklepaną urodę, za to ruda- tez mimo szablonowości- bo ruda i zielonooka- jest o wiele ciekawsza. We dwie całkiem świetnie się bawią. Nie lubie takich małych- szycie dla takiej to szalone wyzwanie. latego wolałam ją przerzucić- i co prawda nie zyskała nic na artykulacji- ale chociaż na wzroście i proporcjach.

   Usuń
 2. Ja moją przesadziłam na ciałko Evi. Może kiedyś trafi się inne , fajniejsze. Twoje bardzo mi się podobają. Zwłaszcza ruda. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, widziałam i świetnie zrobiłaś! Feli jest urocza. To bliźniaczka mojej Loli

   Usuń
 3. takie paskudzenie to ja rozumiem!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpatrzyłam u Ciebie pomysł podmiany ciałek- dzieki za inspirację

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. nie wiem czemu- ale ona się podoba wszystkim- mi tez w oko wpadła od pierwszego wejrzenia

   Usuń
 5. Kusisz kobieto.... kusisz jak zwykle ....
  Przed Tobą Inka.... Zaczynam się rozglądać za ciałkami dla moich Paskudek , chociaż mam mieszane uczucia , bo przyzwyczaiłam się do tych dziwnych proporcji :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przeważnie trafiam gołe- a jedna nawet była bezcielesna- to niee miałam wyjścia- musiałam jej coś wykombinować- a ponieważ akurat trafiłam z proporcjami- to juz potem było z górki.

   Usuń