Obserwatorzy

sobota, 8 stycznia 2022

scrabooking - wersja dla dzieci

 Scrabooking to niezwykłe, urzekające hobby. Te wszystkie luksusowe papiery- eleganckie i gustowne kompozycje- finezja, dobry gust i smak. Uwielbiam i gapiłabym się na te wszystkie scrabookingowe dobra z uznaniem i zachwytem- zarówno w wersji półproduktów- jak i pięknych dzieł- które dzięki nim powstały. Mam w domu "zerkacza przez ramię". Córka chętnie zagląda na te same strony- zarówno lalkowe - jak i inne. Tak właśnie odkryła scrabooking. Od jakiegoś czasu szukałyśmy pomysłu na prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta. Tak właśnie powstał exploding box dla babci i dziadka. Jeszcze kilka detali trzeba dorobić. aktualny stan jest taki:


dziadków otacza to, co lubią najbardziej- babcia lubi ogród- a dziadek zwierzęta- czekamy jeszcze na wyschnięcie figurek pieska i kotka, zostaną umieszczone gdzieś w kompozycji

Myślę, że to jedna z wielu przygód mojej córki ze scrabookingiem- bardzo jej się podoba ta forma artystyczna. Moja rola ograniczyła się do opracowania projekty pudełka i pokrywki.

licznik: 221046

10 komentarzy:

 1. Ooooch, jakie to urocze! Prześliczne! :-) Jestem zauroczona <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Zdolną masz córcię. Ostatnio widziałam w internecie fajne narzędzie do scrapbookingu. Nożyk do wycinania papieru w formie długopisu. Wygodniejszy niż nożyczki, bo można wycinać środki, a bezpieczniejszy niż nożyk do tapet. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Córka chętnie ogląda różne kreatywne strony. Lubi. Ja też się cieszę,że znajduje ciekawe pomysły i pomagam w ich realizacji. Ten nożyk mnie zaciekawił, w wolnej chwili, podeślij mi ten filmik. Przyda się nam bardzo taki fajny sprzęt

   Usuń
 3. Jako papierofil też łakomie zerkam na piękne papiery. :) To pudełeczko na prezent to świetny pomysł i na pewno się spodoba obdarowanym, moje potomstwo za młode jeszcze na wcielanie w życie, więc pewnie poprzestaną na laurkach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mojej córki też robili laurkę- jednak pudełko "gila ich w psychikę" i pewnie z chęcią zrobią

   Usuń
 4. Świetny pomysł na prezent. Wygląda naprawdę obiecująco❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! myślę- że babcia i dziadek bardzo się ucieszą

   Usuń
 5. Ależ to wspaniały pomysł na prezent. I zrobiony z sercem i miłością, więc bezcenny. Piękne pudełko!

  OdpowiedzUsuń